• Technologie nie z tej ziemi

Mapa zasięgu lte, czyli jak sprawdzić gdzie mamy dostęp do LTE
by admin

mapa_lteW dzisiejszych czasach chyba nikomu nie trzeba mówić co to lte. Technologia ta znana jest od dość dawna, a obecnie z tak szybkiego internetu korzysta coraz większa liczba ludzi. Jednak zanim ktokolwiek zdecyduje się na ofertę internetu w tej technologii, powinien sprawdzić, czy w ogóle w jego miejscu zamieszkania, przebywania czy pracy, jest zasięg.

Wpisując do wyszukiwarki internetowej hasło mapa zasięgu lte, a tym bardziej dopisując nazwę firmy, która oferuje internet, można zorientować się w jakich częściach Polski można korzystać z sieci w tej technologii. Zazwyczaj miejscowości są zaznaczone wyraźnym kolorem, dzięki czemu każdy łatwo sprawdzi, czy w oczekiwanych lokalizacjach można korzystać z tak szybkiego internetu. Dla niektórych wydaje się, że mapa lte jest słabo wyraźna, bo ciężko stwierdzić, czy zaznaczone obszary obejmują tę konkretną miejscowość. W rzeczywistości jednak jest zupełnie inaczej. Wystarczy przybliżyć jej skalę i uważnie się przyjrzeć. Poza tym sama mapa to przecież nie wszystko. Można też doszukać się pisemnej formy odpowiedzi na to interesujące pytanie. Należy zaznaczyć, że pozyskanie informacji odnośnie zasięgu lte wcale nie jest trudne.
Dziś z internetu w technologii lte korzysta bardzo wielu ludzi w różnych regionach Polski, również w tych mniejszych miejscowościach. Wygląda więc na to, że dziś lokalizacja nie ma większego znaczenia. Jednak na wszelki wypadek nie zaszkodzi sprawdzić. Można też bez problemu dopytać operatora oferującego tę usługę lub sprawdzić na stronie: https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet-mobilny/zasieg-sieci-3g-i-lte.